Zaplo Opinie

Zaplo. pl to zaufana firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek tzw. chwilówek. Cała procedura odbywa się przez Internet. Nie jest to żaden kłopot, wręcz przeciwnie usługa online – wnioskowanie o gotówkę jest nie tylko bezpieczne, ale i szybkie. Wszelkie formalności możesz załatwić wygodnie – bez wychodzenia z domu. Pożyczkę w Zaplo. pl możesz otrzymać już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku, a sama procedura nie zajmie wiele więcej czasu. Podpowiemy Ci w kilku krokach, jak wziąć pożyczkę w Zaplo. pl oraz na jakie aspekty warto zwrócić swoją uwagę.

Zaplo Opinie

Pożyczka w Zaplo. pl – krok pierwszy

Jeżeli zdecydowałeś się na pożyczkę w Zaplo. pl przejdź na stronę pożyczkodawcy i na specjalnym kalkulatorze za pomocą suwaka określ kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz czas, w jakim chcesz ją spłacić. Możesz w Zaplo. pl ubiegać się o kwotę od 1 000 zł do nawet 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Ponadto dla ułatwienia Tobie życia możesz sam określić ratę i sprawdzić, jaki czas kredytowania zaoferuje Ci Zaplo. pl. Kiedy na suwaku zaznaczysz wszelkie interesujące Ciebie dane, zobaczysz krótkie podsumowanie. Obejmie ono kolejno kwotę, jaką chcesz otrzymać od pożyczkodawcy, okres spłaty, całkowity koszt pożyczki, całkowitą kwotę zapłaty, proponowaną ratę oraz termin pierwszej płatności.
Jeżeli nadal coś będzie dla Ciebie nie jasne możesz skorzystać z informacji zawartych w formularzu informacyjnym na temat pożyczki w Zaplo. pl. Znajdziesz tam wszelkie warunki kredytowania oraz szczegółowe dane firmy.

Jak założyć profil Klienta

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę w Zaplo. pl musisz założyć na stronie internetowej profil Klienta. Jak to zrobić? Wystarczy, że klikniesz na przycisk Chcę pożyczkę. Wówczas zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem, który musisz rzetelnie wypełnić. Zostaniesz w nim poproszony o imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz o hasło za pomocą, którego będziesz mógł logować się do swojego panelu Klienta na Zaplo. pl. Oczywiście koniecznie zaakceptuj regulamin i zgodę na przetwarzanie danych osobowych – jest to standardowa procedura.

Zaplo – wniosek o pożyczkę

Po założeniu panelu Klienta możesz już śmiało złożyć wniosek o pożyczkę. Tutaj zostaniesz poproszony o kilka dodatkowych informacji. Dzięki nim Zaplo. pl podejmie decyzję o przyznaniu Ci, bądź nie kredytu. Na początek firma poprosi Cię o
• serię i numer dowodu osobistego,
• dane na temat stanu cywilnego,
• adres korespondencyjny,
• długość zamieszkiwania pod danym adresem,
• liczbę osób w gospodarstwie domowym.

Następnie doradcy finansowi Zaplo. pl poproszą Cię o określenie szczegółów Twojego zatrudnienia, tzn. jego rodzaju – czy jest to umowa zlecenie, czy umowa o pracę na czas określony bądź nieokreślony, a może umowa o dzieło lub jesteś emerytem, studentem, rencistą, a może prowadzisz własną działalność gospodarczą lub rolniczą. Dodatkowo Zaplo. pl poprosi o wskazanie dochodu netto oraz dodatkowych danych w postaci danych kontaktowych do pracodawcy, daty rozpoczęcia działalności oraz czasu zatrudnienia.
Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych firma poprosi Cię o zaakceptowanie oświadczenia o zapoznaniu się z formularzem informacyjnym, warunkami pożyczki, warunkami umowy oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na sprawdzenie baz kredytowych, w celu sprawdzenia czy nie widniejesz w rejestrze dłużników.

Decyzja o pożyczce

Decyzja o przyznaniu pożyczki w Zaplo. pl zostanie podjęta w oparciu o Twoją zdolność kredytową oraz na podstawie historii w bazach kredytowych. Jeżeli decyzja będzie pozytywna zostaniesz o tym poinformowany. Decyzję otrzymasz na wskazany adres e-mail. Na ten sam adres dostaniesz również umowę kredytu, a jeżeli posiadasz konto bankowe, w tym samym banku, co Zaplo. pl gotówkę możesz otrzymać nawet w ciągu 15 minut.

Opinie o Zaplo. pl

Chcesz wiedzieć więcej na temat marki Zaplo. pl i oferowanych przez nią pożyczek? Koniecznie zapoznaj się z opiniami Klientów, którzy już skorzystali z pożyczki Zaplo. Jesteśmy pewni, że ich doświadczenie okaże się dla Ciebie cenniejsze niż jakakolwiek, nawet najlepsza recenzja marki.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments