Solven opinie

Chciałbyś wziąć pożyczkę od Solven, ale nie wiesz czy firma ta jest godna zaufania? Zastanawiasz się, czy nie ma ukrytych kosztów związanych z pożyczką i w jaki sposób możesz o nią wnioskować. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję! Zgromadzone i sprawdzone przez nas opinie pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o Solven i udzielanych przez Solven pożyczek. Poznaj wady i zalety firmy oraz dowiedz się więcej o pożyczkach online.

Solven opinie

Pożyczka Solven – najważniejsze informacje

Dzięki temu, że Solven udziela tylko i wyłącznie pożyczek online możesz sam sprawdzić na stronie firmy wszelkie koszty pożyczki. Umożliwia to specjalnie przygotowany kalkulator, na którym zaznaczasz kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz czas, w jakim planujesz ją spłacić. W Solven oprócz prowizji nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów pożyczki. Nie musisz się w tym przypadku przejmować ukrytymi opłatami, gdyż ich po prostu nie ma. Oczywiście, jeżeli sobie tego życzysz możesz dodatkowo ubezpieczyć pożyczoną kwotę, niemniej jednak nie jest to Twój obowiązek.

Firma Solven udziela pożyczki zarówno osobom młodym, jak i starszym. Wystarczy, że jesteś w przedziale wiekowym od 18 do 76 lat. W porównaniu do innych marek, działających podobnie jak Solven, to właśnie ta ostatnia ma, aż tak szerokie kryterium wiekowe.

Pomimo że firma nie udziela kilku pożyczek na raz jednemu Klientowi, doskonale zdaje sobie sprawę, że w życiu każdego z nas może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, co spowoduje, że będziemy potrzebowali więcej gotówki. Dlatego Solven proponuje nam tzw. limit pożyczkowy. Oznacza to, że biorąc od Solven pożyczkę automatycznie zostaje do Ciebie przypisana maksymalna kwota, jaką możesz pożyczyć od Solven. Jeśli weźmiesz mniejszą pożyczkę i w chwili jej spłacania okaże się, że potrzebujesz więcej możesz sięgnąć po niewykorzystaną kwotę – niezależnie od czasu.

Poznaj Solven bliżej

Chcemy byście wiedzieli o Solven wszystko, dlatego dzięki Waszym opiniom i doświadczeniu rzetelnie i na bieżąco przygotowujemy listę wad oraz zalet pożyczki w Solven. Zatem nie wahaj się i w komentarzach poniżej opisz swoje doświadczenia – weźmiemy je pod uwagę!

Korzyści pożyczki w Solven

Solven niczego przed Tobą nie ukrywa – tutaj nie ma miejsca na paragrafy pisane małym druczkiem i ukryte dodatkowe opłaty. Jedyne, co w ramach kosztu dodatkowego musisz spłacić – to odsetki od pożyczonej kwoty. Cały koszt pożyczki możesz również sprawdzić za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie Solven.

Kolejną zaletą Solven jest fakt, że możesz pożyczyć aż 5 000 zł i spłacić je w 30 dni. Ponadto Solven nie pozwoli Ci czekać długo na decyzję dotyczącą przyznania pożyczki bądź nie. Wniosek o pożyczkę rozpatrzony jest jeszcze tego samego dnia. Jednocześnie nie musisz martwić się i dostarczać stosu dokumentów – wystarczy dowód osobisty, a o pożyczkę może starać się pełnoletnia osoba, która posiada minimum 18 lat i nie przekracza 76 lat. Ponadto o pożyczkę możesz poprosić zawsze, nawet, jeśli jesteś w trakcie spłacania jednej z nich. Solven ustala z każdym Klientem indywidualnie tzw. limit pożyczkowy, który jest dostępny dla Klienta i w razie potrzeby może on z niego skorzystać.

Oczywiście Solven posiada specjale oferty dla stałych Klientów. Można je znaleźć w panelu osobistym Klienta. Propozycje przygotowuje zespół specjalistów, dostosowując je indywidualnie pod potrzeby Klienta.

Dodatkowo nie musisz odpowiadać na pytanie, – po co Panu bądź Pani ta pożyczka? To Twoja indywidualna sprawa. Zatem pożyczkę w Solven możesz wziąć na dowolny cel konsumpcyjny. Dzięki tym pieniądzom spełnisz nie jedno marzenie, niezwiązanie z działalnością gospodarczą.
Każdy, kto chce pożyczyć pieniądze w Solven ma obowiązek dokonać rejestracji na stronie internetowej firmy w celu założenia konta osobistego Klienta. Takie konto pozwala Ci wygodnie poruszać się po serwisie firmy oraz zarządzać pożyczką. Dzięki temu o każdej porze i każdego dnia możesz sprawdzić stan swojego zobowiązania wobec Solven. Jednocześnie w przypadku wątpliwości oraz pytań z poziomu panelu Klienta możesz kontaktować się z konsultantami, którzy zawsze chętnie Ci pomogą i udzielą szczegółowej odpowiedzi na Twoje zapytania.

Co jeszcze musisz wiedzieć o Solven?

Niestety jest kilka spraw, o których musisz pamiętać. Chcąc pożyczyć pieniądze od Solven musisz wykazać stały dochód i być zatrudnionym lub posiadać świadczenie pieniężne. Ponadto Solven sprawdza swoich potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIG. Jeżeli masz kłopoty z regulowaniem spłat w terminie nie otrzymasz pożyczki w Solven.

Podziel się swoim doświadczeniem

Wiemy, że opinia Klientów jest najważniejsza. Dlatego podziel się z nami na poniższym forum swoim doświadczeniem z Solven. Dzięki Tobie być może inni zdecydują się właśnie na pożyczkę w tej firmie Liczymy, zatem na Twoją szczerość i radę dla innych.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
3 lat temu
Obsługa klient :
     
Szybkość :
     
Procedura :
     
Koszty :
     
Dostępna kwota :
     
przyznawalność :
     

Po zatwierdzeniu wniosku pieniądze bardzo szybko pojawiły się na koncie. Firma otwarta na klienta, polecam z czystym sumieniem.

Miejscowość
Kobyłka