Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko prezentuje na to, że 2019 rok będzie dużo oryginalnym momentem na targu kryptowalut. W teraźniejszym czasie media obiegła wiadomość o tym, iż w innym roku na targu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo już nie dziwi. Po tym kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, i wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na przejście w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest kluczowym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore szanse na liczne zyski, o czym mówił nawet na własnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W przeszłości nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wygląd był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z dużą ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym kiedy KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto jesteśmy w świecie, jaki ze określonym dystansem dochodzi do nowoczesnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W złym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wyglądzie każdy będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest jasną także lubianą osobistością nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym umysłem zaś w historii nie wykazywał chęci do zachwycania się z motyką na słońce.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za cały proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie wykonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął opinię o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest czystą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie podawała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi albo produkty w skór gadżetów. Projekt posiada ponad na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments