Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy konsument może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, kiedy również instytucji dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety i instytucje zajmujące udział w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Katalogu Partnerskim nagród mają gwarancja, że ich użytkownicy lub znani będą podejmować z najczystszych usług hostingowych, zaś ich branże będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszelką kolejną usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dalej i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś kolejnego. Także za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla ludzi klientów firmy, jak i osób które nie są jeszcze usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować zarówno do znajomych, jak zarówno do własnych użytkowników. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich nadawane są punkty, które można zastąpić na gotówkę lub na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały czas trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments