tel: 70 340 30 10 Pożyczki pozabankowe Szczecin

Pożyczki pozabankowe często określane mianem chwilówek, są rodzajem pożyczek udzielanych przez organizacje pozabankowe określane jako parabanki. Wydawać by się mogło, że jest to sposób na naciągniecie klienta i wydobycie od niego pieniędzy. Nic bardziej mylnego. Większość pożyczkodawców, posiada bardzo dobre opinie w internecie i ogromną ilość pozytywnych opinii. Ogromna ilość pożyczek jest dostępna poprzez ogłoszenia internetowe, co ułatwia złożenie wniosku. Dla osób chcących udać się do stacjonarnego miejsca pozostaje odnalezienie jednej z niewielu placówek. Firmy pożyczkowe odchodzą od tworzenia placówek stacjonarnych ze względu na ograniczenie kosztów. Chcąc znaleźć takie stanowiska należy szukać w duży miastach lub miastach związanych z turystyką. Dobrym przykładem jest miasto Szczecin, często uznawana za miasto nadmorskie choć nie mające dostępu do portu.

Pożyczki pozabankowe w Szczecinie

Szukając pożyczek pozabankowych w Szczecinie łatwo natknąć się na wiele ofert Lombardów oferujących pożyczki w zamian za zastawienie pewnych produktów. Oprócz tego istnieje szereg firm pożyczkowych, a wśród nich m. in Actum Finanse, Kredyty Ok, Diaglob Pożyczki. Oczywiście to tylko kilka przykładów spośród ponad 20 dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych. To ważne gdyż nie uwzględniamy tu żadnych oficjalnych banków.

Kto może skorzystać z pożyczek

Pożyczki są skierowane zawsze do osób pełnoletnich. Część pożyczkodawców określa także limit wiekowy lecz nie jest to standard. Chcąc uzyskać pożyczkę, potencjalny klient musi być osobą z czystym kontem pożyczkowym. innymi słowy, osoby będące wpisane do bazy BIK lub KRD nie mogą liczyć ( w większości przypadków) na pozytywne rozpatrzenie wniosku pożyczkowego.

Jak uzyskać pożyczkę?

W celu uzyskania pożyczki należy zgłosić się do odpowiedniego oddziału w celu zapoznania się z ofertą i wypełniania wniosku. istnieją na rynku także firmy umożliwiające przyznanie pożyczki przez telefon, choć częściej jednak klienci wybierają szybką opcję jaką jest wniosek online. Pozwala ona na zaoszczędzenie czasu a pieniądze zostaną przelane na konto w kilkanaście minut. Wypełniając wniosek należy pamiętać o posiadaniu aktywnego numeru telefonu jak i aktywnego rachunku bankowego. Ponadto znaczna część pożyczkodawców wymaga od klientów oświadczenia o uzyskiwanych dochodach, mającego służyć potwierdzeniu wypłacalności.

Pamiętaj

Pragnąc uzyskać pożyczkę zawsze czytaj regulamin firmy pożyczkowej. Większość z nich nie wypełnia obietnic oferowanych w reklamach dlatego dla swojego bezpieczeństwa zawsze należy to sprawdzić. Co ważne zawsze gdy tylko jest taka możliwość należy poszukać opinii o pożyczkodawcy. Wiele z nich znajdzie się w internecie, gdzie osoby które były już klientami danej firmy wypowiedziały się na jej temat. Jest to bardzo pomagające w szczególności gdy jesteś nowy klientem lub gdy po raz pierwszy zdarza Ci się poszukiwać pomocy u firm pożyczkowych. Pamiętaj, że ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments