Pożyczka Zaplo

Pożyczka Zaplo

Zaplo jest firmą zajmującą się udzielaniem poza bankowych pożyczek ratalnych pod skrzydłami Grupy Kapitałowej „4finance Group”.
Grupa ta w ciągu 7 lat udzieliła blisko 7 milionów pożyczek w 12 krajach świata. Pokazuje to prestiż i doświadczenie tej instytucji, co niewątpliwie wpływa pozytywnie na wizerunek Zaplo.

ZAPLO POŻYCZKA

Firma udziela pożyczek w kwotach od 1000 do 10000 zł nawet na okres 36 miesięcy z możliwością wyboru ilości rat od 3 do nawet 36 w zależności od wysokości pożyczki. Zaplo wspiera klienta także tym, iż samodzielnie możemy dobierać kwotę rat na co nie każda instytucja poza bankowa może sobie pozwolić.

ZAPLO POŻYCZKI

Pierwsza pożyczka zaplo do 30 dni jest zupełnie darmowa. Firma oferuje, przy spłacie zaciągniętej pożyczki w 30 dni od jej otrzymania, iż całkowita kwota do spłaty będzie równa pożyczonej kwocie. Oznacza to iż RRSO (prowizja od pożyczki) będzie wynosiła 0 %. Oddajesz tyle ile pożyczasz.
Oferując takie rozwiązanie firma zaplo jest bardzo pozytywnie opiniowana na forach internetowych jako uczciwa i elastyczna instytucja.

Firma na swojej stronie zapewnia nas, iż w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o udzielenie pożyczki, pieniądze na naszym koncie będą dostępne nawet w 15 minut, pod warunkiem, że posiadamy konto w jednym z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski oraz banki, w których nie występuje przerwa techniczna co pozwala na zoptymalizowanie szybkości wykonywanych transakcji.

ZAPLO RATY

Kalkulator przykładowej pożyczki w prosty i przejrzysty sposób pozwala na sprawdzenie jak kwota naszej pożyczki wpłynie na wysokość spłacanych rat i okres spłaty oraz ile przyjdzie nam zapłacić za zaciągniętą pożyczkę. Kalkulator ten jest dostępny bez rejestracji na stronie głównej [color=blue]zaplo. pl[/color]. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie są pewne czy chcą zaciągnąć pożyczkę i pozwala im to najpierw zweryfikować. Elastyczność takiego rozwiązania niewątpliwie bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy stawiając ją w czołówce instytucji poza bankowych w Polsce.

METODA 3 KROKÓW

Interfejs strony jest bardzo intuicyjny i pozwala w prosty sposób, metodą 3 kroków złożyć wniosek o pożyczkę. W pierwszym kroku wybieramy kwotę pożyczki i dopasowujemy termin spłaty wraz z proponowanymi ratami. Kolejne posunięcie to podanie swoich danych osobowych do weryfikacji, a w ostatnim oczekujemy na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę.

ZAPLO KONTO

Dzięki temu, iż interfejs jest prosty możemy w wygodny sposób kontrolować stan naszej pożyczki, z łatwością uzyskiwać informacje. Strona zapewnia także iż będzie przypominać o zbliżających się terminach spłat co zdecydowanie ułatwia kontrolowanie stanu zaciągniętej pożyczki.

Cała strona opiera się o zasadę 3 kroków, aby w jak najprostszy sposób przedstawić tryb wnioskowania o pożyczkę. 1. Kalkulator: przeliczanie kosztów pożyczki i harmonogramu rat.
2. Wniosek: strona automatycznie przekazuje nasz wniosek do rozpatrzenia.
3. Decyzja: otrzymujemy informację o otrzymaniu lub odrzuceniu wniosku o udzielenie pożyczki.

ZAPLO KONTAKT
Firma pozwala w prosty sposób komunikować się zarówno poprzez e-konsultanta jaki i e-mail oraz infolinię. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci firmy mogą w dowolnym momencie uzyskać potrzebne im informacje.
Współpraca z platformą zaplo. pl jest więc łatwa, ponieważ polityka firmy jest wyjątkowo pro kliencka.

ZAPLO TELEFON
Instytucja jest do dyspozycji klienta nie tylko poprzez e-platformę, ale także przez infolinię dostępną 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-22:00 oraz w weekendy w godzinach od 8:00-20:00 pod numerami podanymi na stronie www. zaplo. pl. Oznacza to, iż platforma zapewnia nam dostęp do informacji w zasadzie cały czas.