Pożyczka szybkagotowka.pl

Co możemy zrobić, kiedy nagle potrzebujemy gotówki, a niestety nie posiadamy jej tyle, ile potrzebujemy? To pytanie zadał sobie każdy Polak w życiu zapewne już kilka razy. Zazwyczaj uruchamiamy wówczas znajomych, rodzinę i prosimy ich, aby coś nam pożyczyli. Jednak co zrobić, kiedy oni nie mogą pożyczyć? Zawsze warto spróbować na szybkagotowka. pl

 

 

Pożyczka szybkagotowka.pl

Jak działa firma Szybka Gotówka? Przede wszystkim należy powiedzieć, że umożliwia ona pobranie gotówki szybki i łatwy sposób. Jak to jest możliwe? Otóż tutaj mamy minimum formalności! Pożyczkę możemy wziąć spokojnie siedząc w domu przed komputerem – nie musimy nigdzie wychodzić, rozmawiać z przedstawicielami, szukać odpowiednich biur itp.

Szybkagotowka – wymagania

Czy są jednak jakieś warunki uzyskania pożyczki? Oczywiście – każda firma musi się jakoś zabezpieczyć. Tu jednakże wystarczy mieć konto w banku! Oczywiście wśród wymogów wymieniona jest także pełnoletność – to zapewne nikogo nie zdziwi. Wypełniając formularz musimy również podawać jedynie prawidłowe informacje. Co więcej – musimy posiadać stałe źródło dochodu, inaczej pożyczka nie zostanie nam udzielona. Dodatkowo nie możemy być wpisani w Krajowy Rejestr Długów oraz musimy mieć spłaconą poprzednią pożyczkę.

Szybkagotowka – oferta

Warto jednak zadać podstawowe pytanie – jaką kwotę możemy pożyczyć oraz do kiedy musimy ją spłacić? Otóż dopuszczalna kwota to od 100 zł do 6 tysięcy złotych, zaś czas na spłatę wynosi od jednego dnia do trzydziestu dni. Oczywiście – można spłacić zaciągniętą pożyczkę wcześniej. Co się jednak stanie, jeśli nie będziemy w stanie spłacić jej w terminie? Wówczas istnieje zawsze możliwość refinansowania pożyczek na okres 7, 14 lub 30 dni.

Szybkagotowka – zaloguj się

Jak jednak wziąć tę pożyczkę? Co musimy konkretnie zrobić? Otóż cały proces na pewno nie będzie trwał więcej niż pół godziny. Na początek bowiem należy utworzyć własne konto na szybkapozyczka. pl. Następnie wypełniamy stosowny formularz, podając nasze dane – oczywiście prawdziwe. Później deklarujemy jaką kwotę i na jaki okres czasu chcemy wypożyczyć. Teraz konieczne jest kilka minut oczekiwania. Dalej jeśli pożyczka została udzielona, sprawdzamy na koncie, czy posiadamy potrzebne nam środki, czy pożyczka już przyszła. Jeśli zaś nie, możemy zawsze ponownie wypełnić formularz.

Szybkagotowka – infolinia

Warto jeszcze wiedzieć, że oczywiście w firmie funkcjonuje infolinia. Gdybyśmy zatem mieli jakiekolwiek problemy, kłopoty czy pytania, to warto zadzwonić i rozwiązać trudne dla nas kwestie. Po drugiej stronie słuchawki telefonicznej będzie czekał na nas doświadczony specjalista, który pomoże nam rozwiązać każdy problem szybko i sprawnie. Warto także wspomnieć, że na stronie internetowej szybkagotowka. pl znajdziemy dział FAQ – często zadawanych pytań. Należy go sprawdzić, wówczas bowiem okazać się może, że już nawet nie potrzebujemy dzwonić gdziekolwiek, gdyż wszystkie odpowiedzi, jakich potrzebowaliśmy znajdują się właśnie tam! Pytanie zadać można także przez Internet – to wygodna opcja.