Pożyczka Pożyczkomt.pl

Zdarzają się takie sytuacje w życiu, że potrzebujemy drobnej sumy pieniędzy, a nie mamy od kogo pożyczyć. W takich przypadkach z pomocą przychodzi portal pożyczkomat. pl, na którym to można wziąć pierwszą pożyczkę krótkoterminową z zerowym oprocentowaniem. Dzięki temu spłacając kredyt w terminie nie trzeba spłacać odsetek. Ale jak wziąć taką pożyczkę na portalu pożyczkomat. pl? Czy to trudne? Nie! Dzisiaj to udowodnimy.

 

Pożyczka pozyczkomat.pl

Krok pierwszy

Aby wziąć pierwszą pożyczkę na portalu pożyczkomat. pl, to najpierw należy przejść proces rejestracji. Dlaczego? Ponieważ rejestracja jest równoznaczna z wysłaniem wniosku o pierwszą pożyczkę.
Na stronie głównej określamy najpierw wysokość pożyczki, a następnie okres kredytowania. Obecnie maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1500 zł, która przyznawana jest na okres do 35 dni. Następnie należy kliknąć w napis „Weź pożyczkę”

Krok drugi

Po kliknięciu w przycisk „Weź pożyczkę” zostajemy przeniesieni na kolejny etap rejestracji (czyli wypełniania pierwszego wniosku kredytowego). Na tym etapie należy uzupełnić dane użytkownika, dzięki którym będzie można utworzyć konto na portalu.


Na tej samej stronie użytkownik zostanie poproszony również o zaakceptowanie regulaminu portalu oraz akceptacji zgód marketingowych.

Po zaakceptowaniu tych zgód pojawi się napis „Zarejestruj się”.

Należy w niego kliknąć – dzięki temu nastąpi przejście do kolejnego etapu rejestracji konta użytkownika i wypełniania pierwszego wniosku kredytowego.

Krok trzeci

Trzeci krok, to przekazanie portalowi pożyczkomat. pl wszelkich danych kontaktowych i osobistych. Jest to przede wszystkim numer pesel oraz numer i seria dowodu osobistego. Należy również podać na tym etapie rejestracji (i jednocześnie wypełniania pierwszego wniosku kredytowego) nasz obecny miesięczny dochód netto oraz adres zameldowania. Jeśli mieszkamy pod innym adresem niż jesteśmy zameldowani, to musimy też podać swój aktualny adres korespondencyjny.

Krok czwarty

Na tym etapie na stronie pojawiają się dwa dokumenty, które należy przeczytać. Jeden to umowa pożyczki z jednym terminem spłaty, a drugi to formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego. Pliki te należy zaakceptować.

Następnie należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Weź pożyczkę”.

Krok piąty

W celu zakończenia rejestracji, a co się z tym wiąże – również i wypełniania wniosku o pierwszą pożyczkę, należy wysłać ze swojego osobistego konta bankowego przelew do portalu pożyczkomat. pl. Wszelkie potrzebne dane potrzebne do tego przelewu znajdują się na koncie użytkownika, a także zostały przesłane na adres mailowy, który został wcześniej podany.

Krok ostatni

Po wykonaniu przelewu o wysokości jednego grosza należy poczekać na akceptację zawarcia umowy kredytu konsumenckiego. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to pieniądze z kredytu powinny dotrzeć do użytkownika w maksymalnie w dwa dni robocze. Prawda, że wzięcie pierwszego kredytu w pożyczkomat. pl jest bardzo proste?