Pożyczka kartatrzynastka jak wnioskować

Poszukując odpowiedniej pożyczki, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług porównywarek pożyczek, dostępnych online, które w szybki i prosty sposób dopasują do naszych potrzeb odpowiedniego pożyczkodawcę. Jedną ze stron zajmujących się takimi usługami jest chwilowo. net, na której można wybrać odpowiednią pożyczkę, pod kątem zadanych aspektów dotyczących m. in. wysokości sumy pożyczki, okresu spłaty zadłużenia, wysokości opłat dodatkowych, związanych z prowizją oraz okresów darmowych.

Pożyczka kartatrzynastka jak wnioskować

Dzięki takiemu podejściu bardzo łatwo uzyska się dostęp do najlepszych firm pożyczkowych. Niemniej jednak idąc tą drogą, łatwo nie zauważyć firm, które pomimo braku wyróżniającej się oferty pod kątem wymienionych wcześniej aspektów, posiadają w niej bardzo wyjątkową usługę. Jedną z takich firm, jest firma pożyczkowa Yolo S. A. oferująca usługę jaką jest pożyczka kartatrzynastka.

Karta Trzynastka – charakterystyka

Karta trzynastka jest usługą, która w dosłownym znaczeniu opiera się na otrzymaniu przez potencjalnego klienta karty płatniczej (do złudzenia przypominającej standardową kartę bankową) produkowanej przez Visa, zaś wydawaną przez mBank. Owa karta, pozwala na dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a także wypłacanie pieniędzy z bankomatu. Założony jest na nia limit wynoszący 3000 zł, a cały proces pozyczkowania opiera się na podpisaniu umowy na okres 180 dni (6 miesięcy), podczas których należy spłacić sumę na jaką się zadłużyło. Innymi słowy, pożyczkobiorca jest zadłużony na taka kwotę, jaką z puli 3000 zł wydał w czasie trwania umowy. Dzięki takiemu podejściu przez firmę, klient uzyskuje wysoką elastyczność i zdobywa możliwość wygodnego zwiększania zadłużenia, pod wpływem potrzeb losowych. Aby zdobyć pożyczkę jaką jest karta trzynastka, należy wypełnić wniosek online, dostępny na oficjalnej stronie pożyczkodawcy, a następnie potwierdzić podane dane poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Należy pamiętać, że w czasie wypełniania wniosku nie można popełnić żadnego błędu, ani podawać nieprawidłowych danych, gdyż może to skutkować nie przyznaniem chwilówki. Karta trzynastka pomimo swojej wygody, posiada kilka warunków, jakie należy spełnić aby móc z niej korzystać.

Kartatrzynastka wniosek – dla kogo?

Osoba starająca się o pożyczkę karta trzynastka, powinna być osobą mająca od 20 do 70 lat. Ponadto potencjalny klient nie może być karany i musi być konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa. Dodatkowo należy posiadać aktywny numer telefonu, wymagany podczas składania wniosku, a także aktywny rachunek bankowy, z którego zostanie wykonany przelew weryfikacyjny. Firma Yolo S. A. sprawdza bazy dłużników, dlatego też osoby, które miały problemy ze spłatą poprzednich zadłużeń, lub posiadają już inne pożyczki i są zarejestrowane w bazach dłużników takich jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD – Krajowy Rejestr Dłużników, nie mają co liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę. Firma, stara się unikać osób niewypłacalnych, dlatego też zaznacza w umowie, prawo do kontroli zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy.

Pożyczka kartatrzynastka – podsumowanie

Usługa karta trzynastka, oferowana przez firmę Yolo S. A>, jest godna polecenia zarówno dla nowych jak i stałych klientów firm pożyczkowych. Na szczególną uwagę zasługuje wygoda i elastyczność pożyczkowania, z drugiej jednak strony należy ubezpieczyć się w cierpliwość, gdyż od momentu złożenia wniosku, do chwili aktywacji karty pożyczkowej, może upłynąć nawet 60h. Pomijajać jednak ten aspekt, firma Yolo cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów, a także posiada liczne certyfiakty jakości, które podkreślają jej wiarygodność. Co więcej, oferta reklamowana, jest zgodna z tym co znajduje się w regulaminie i umowie pożyczki. Niemniej jednak, zawsze należy dokładnie zapoznać się z tym co podpisujemy, pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji zarówno prawnych jak i finansowych.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments