Pożyczka HapiPożyczki opinie

Hapipożyczki to firma pożyczkowa oferując pożyczki online na spełnienie własnych marzeń. Hapipożyczki są instytucją pozabankową, która powiązana jest z firmą Provident. Specjalizują się oni w udzielaniu pożyczkę do kilkunastu tysięcy złoty, na długi okres czasowy (nawet do 24 miesięcy).

 

Pożyczka HapiPożyczki opinie

Hapipożyczki – pożyczki online

Firma deklaruje się jako przyjazna klientowi, starając się spełniać jego marzenia bez względu na jego historię zadłużeń. Uzyskanie pożyczki jest bardzo proste, wystarczy zarejestrować się na stronie oficjalnej Hapipożyczki i wypełnić formularz zgłoszeniowy, Każdy nowy klient ma takie same prawa jak stali klienci, co wyróżnia ich ofertę na tle innych obecnych na rynku firm pożyczkowych.

Hapipożyczki – wymagania

Zanim przejdziemy do porównani oferty Hapipożyczki z rzeczywistością, należy przez chwile przyjrzeć się wymaganiom niezbędnym do przyznania pożyczki. Pożyczkę może otrzymać każdy bez względu na wiek, dzięki temu m. in emeryci mogą skorzystać z oferty Hapipożyczki, co w porównaniu do ofert innych pożyczkodawców jest wyjątkowe (owe firmy mają bardziej restrykcyjne wymagania). Jeśli chodzi o wymagania formalne, to musimy posiadać obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terenie kraju. Ponadto należy pamiętać, że aby uzyskać pożyczkę należy złożyć oświadczenie o dochodach. Jest to forma zabezpieczenia dla firmy, w celu uniknięcia problemów ze spłatami chwilówek. Ponadto należy posiadać aktywny numer telefonu i aktywny rachunek w banku.

Hapipożyczki – korzyści

Hapipożyczki oferują korzystną ofertę zarówno dla nowych i stałych klientów. Przyglądając się opiniom, które można znaleźć w internecie, łatwo zauważyć, że w większości są pozytywne. Oferta jest bardzo elastyczna i przygotowywana dla każdego klienta oddzielnie. Zadłużenie można spłacać ratalnie lub jednorazowo. Okres czasu pożyczki jets możliwy do regulacji. Hapipożyczki jest też idealnym pożyczkodawcom dla osób mających bogatą historię zadłużeń i są wpisane do BIK lub KRD. Firma ta każdy wniosek rozpatruje indywidualnie zdając sobie sprawę z losowych sytuacji ludzi. Firma udziela tez tzw. wakacji pożyczkowych. To bardzo interesująca oferta, rzadko spotykana na rynku pożyczkodawców. Całość opiera się na prostym założeniu, w zależności od sytuacji możemy przesunąć termin spłaty. To ile razy możemy skorzystać z takiej opcji zależy od parametrów naszej pożyczki ( w głównej mierze zależy od jej wielkości i od tego czy jesteśmy w BIK i/lub KRD). Ponadto ważne jest wcześniejsze poinformowanie o tym przedstawicieli Hapipożyczki, że zależy nam na odroczeniu spłaty inaczej nie będzie to możliwe. Taka opcja jest możliwa dla osób, które wzięły pożyczkę ratalną na okres minimum 7 miesięcy.

Hapipożyczki – opinie

Strona Hapipożyczki jest bardzo przejrzysta. Obecność jasnych kolorów i wesołej, przejrzyście i prosto napisanej treści nawiązującej do pozyskania pożyczki w celu realizacji własnych marzeń jest dobrym zagraniem psychologicznym, budującym zaufanie potencjalnego klienta i sprawiajacym wrażenie profesjonalizmu. Strona w klarowny i jasny sposób przedstawia wysokość spłaty naszego zadłużenia. Ilość słów napisanych drobnym druczkiem jest ograniczona, co podkreśla tylko założenie firmy o szczerości wobec klienta. Czasami zdarzają się negatywne opinie nawiązujące do problemów z Biurem Obsługi Klienta. Kontakt pomiędzy klientem a pożyczkodawcą jest niezwykle ważny i chcąc zwiększyć zaufanie powinien być on utrzymany i pielęgnowany. Hapipożyczki zapomniało o tym szczególe, co z pewnością mogło odstraszyć paru klientów. Ostatecznie jednak bez względu na opinie panujące w internecie należy samemu podjąć decyzje czy zaufamy takiej firmie i weźmiemy od niej pożyczkę, czy też nie. Niemniej jednak Hapipożyczki to jedna z czołowych firm na rynku pożyczkodawców oferująca bardzo zróżnicowaną ofertę dopasowywaną do danego klienta i ciesząca się wieloletnim zaufaniem. Poszukując więc pożyczki warto przyjrzeć się ich ofercie, gdyż może być dla nas bardzo atrakcyjna.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments