Pożyczka creditstar jak wnioskować

Chcesz podarować rodzicom niezapomniany prezent i ufundować im Sylwestra w Zakopanem? Są fanami białego szaleństwa, więc przyda się też Skipass, jako dodatek do późniejszego udanego wieczoru.

Pożyczka creditstar jak wnioskować

 

Chciałeś im dać ten niezwykły podarek w ramach ich rocznicy ślubu, twoje plany jednak mogą się nie ziścić, ze względu na to, że miałeś niespodziewany remont z powodu zalania mieszkania i środki, które odłożyłeś musiałeś przeznaczyć na ten cel. Nie musisz jednak rezygnować z prezentu niespodzianki, który z pewnością zachwyci twoich rodziców. Z wypłaty po nowym roku pokryjesz zobowiązanie, które zaciągniesz w firmie pożyczkowej oferującej krótkoterminowe pożyczki bez wychodzenia z domu, czyli CreditStar.

Musisz się najpierw zastanowić, ile pieniędzy potrzebujesz na ten cel, biorąc pod uwagę, że miejsce w pensjonacie udostępnia twój znajomy, więc cały twój koszt to zabawa Sylwestrowa i Skipass. W tym wypadku bez problemu wystarczy Ci pierwsza pożyczka CreditStar do 1500 zł. Wnioskując o taką kwotę na okres dwóch miesięcy, potrzebnych Ci do spłaty, zapłacisz każdą ratę w wysokości 984, 40 zł. Tak, że cały koszt twojej pożyczki wyniesie 1968, 80 zł.

CreditStar wniosek – kilka kroków do dodatkowych pieniędzy

Aby wnioskować o maksymalną kwotę pierwszej pożyczki musisz przygotować swój dowód osobisty. Po potwierdzeniu zaznaczonej na suwaku kwoty i długości spłaty rat, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, w którym uzupełnisz dane osobowe, serię i numer dowodu osobistego, a także datę jego ważności i numer PESEL. Dodasz jeszcze informacje na temat twojego stałego źródła dochodu i jego wysokości, a także zobowiązań z tytułu innych kredytów. Potem uwierzytelnisz swoje dane za pomocą przelewu grosza na konto CreditStar.

Pożyczkodawca sprawdzi, czy nie toczy się wobec ciebie postępowanie komornicze i czy nie widniejesz jako dłużnik w BIG, BIK oraz KRD. Jeśli przejdziesz pozytywną weryfikację otrzymasz pożyczkę na swoje konto, najpóźniej do końca następnego dnia roboczego. Na e-mail pożyczkodawca przyśle Ci CreditStar umowę. Od jej zawarcia w ciągu 14 dni możesz się jeszcze rozmyślić, jeśli np. w tym czasie wygrałeś duże pieniądze na loterii i nie potrzebna Ci już pożyczka. Oczywiście kwotę przelaną zwracasz, wypełniasz także formularz rezygnacji dostępny na stronie po CreditStar logowaniu i przesyłasz czytelnie podpisany do pożyczkodawcy.

Biorąc pożyczkę CreditStar masz pewność, że jeśli jesteś zabiegany, firma nie pozwoli Ci zapomnieć o spłacie raty. Będziesz otrzymywał monity przypominające o terminowej opłacie raty. Jeśli się spóźnisz, naliczone zostaną odsetki, a sprawa trafi do CreditStar windykacji. Wtedy jeszcze możesz się ratować przed znacznie większym zadłużeniem. Nie uchylaj się jednak od kontaktu z pożyczkodawcą. Pracują tam ludzie, którym nie zależy na twoim zadłużeniu, podobnie jak pożyczkodawcy, zrobią więc wszystko, co w ich mocy, by rozłożyć Ci dług na raty, jeśli tylko wyrazisz wolę współpracy.

Banki oferujące kredyty wymagają wypełniania wielu wniosków, które zajmują dużo czasu, w CreditStar jest inaczej. Wszystkie formalności zajmują maksymalnie 15 minut. Do uzupełnieni jest tylko jeden wniosek.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na nagłe, czy niespodziewane wydatki, a może chcesz spełnić swoje marzenia, bądź kupić bliskiej osobie wyjątkowy prezent warto zdecydować się na pożyczkę CreditStar. Pieniądze są na koncie już w 24 godziny, po pozytywnej weryfikacji wniosku.

Firma CreditStar Polska jest częścią międzynarodowej spółki CreditStar, która jest laureatem wielu prestiżowych nagród miedzy innymi Europejskie Nagrody Biznesu. Firma cieszy się niesłabnąca popularnością od 2013 roku.

Posiada rzeszę zadowolonych klientów, którzy wracają po kolejne kredyty, jak i polecają je swoim znajomym. Potrzebujesz gotówki? Przekonaj się, dlaczego CreditStar jest świecącym nieprzerwanym blaskiem Syriuszem, a nie szybko gasnącą Supernową, pośród innych chwilówek dostępnych na rynku.

Warto skorzystać z oferty CreditStar i móc spełniać nie tylko swoje plany i marzenia, ale także marzenia naszych bliskich.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments