Pożyczka bez formalności

Brak gotówki spędza sen z powiek niejednemu z nas. Jeśli nasza sytuacja finansowa stale się pogarsza, zaczynamy brać pod uwagę możliwość zaciągnięcia pożyczki.

Jeżeli nie mieliśmy problemów ze spłatą wcześniejszych zobowiązań i staramy się o kolejny kredyt, bank zapewne nam go udzieli.

Co jednak z osobami, których historia kredytowa nie jest idealna?

Mogą one skorzystać z usług podmiotów, które nie biorą pod uwagę informacji pochodzących z rejestru Biura Informacji Kredytowej o nieuregulowanych, starych długach. Pożyczka bez BIK jest udzielana przez firmy pozabankowe, tzw. parabanki.

Wystarczy poszukać w swojej okolicy lub w internecie odpowiadającej nam oferty. Bez zbednych formalności otrzymać możemy od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysiecy. Pożyczka bez BIK może być przyznana praktycznie każdemu bez względu na wiek, dochody, czy sytuację zawodową.

Dla pożyczkodawcy ważne będzie przede wszystkim terminowe spłacanie rat zobowiązania. Osobom mającym jakiekolwiek wątpliwości, instytucje pozabankowe oferują profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu finansowego.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments