Lendon Opinie

Poszukując źródła finansowania naszych marzeń i celów warto zastanowić się na usługami, jakimi są pożyczki poza bankowe. Różnią się one pod wieloma względami od kredytów bankowych, dzięki czemu są łatwiej dostępne. Takie pożyczki dotyczą zazwyczaj kwot wynoszących do kilku tysięcy złotych, które należy spłacić średnio w przeciągu 30 dni. W Polsce istnieje kilkudziesięciu pożyczkodawców oferujących różne usługi pożyczkowe.

Lendon Opinie

Chcąc wybrać najlepszą ofertę, warto skorzystać z usług porównywarek internetowych, które pod wpływem najważniejszych dla nas aspektów, dobiorą odpowiednią ofertę. Początkujący pożyczkobiorcy, nie mają jednak co liczyć na zbyt wysokie sumy swoich pierwszych pożyczek. Ma na to wpływ kilka czynników, jednakże głownie opiera się to na potrzebie weryfikacji spłacalności. Oznacza to, że dopiero po spłacie pierwszego zadłużenia, uzyskuje się dostęp do większych sum pożyczkowych. Dlatego też, osoby, które po raz pierwszy korzystają z takich usług powinny podczas wybierania pożyczkodawcy, skupić się na ofercie która nie będzie zawierała dodatkowych kosztów. Jedną z firm pożyczkowych, która zawarła w swoich usługach „promocję” dla nowych klientów, opierającą się na braku kosztów, jest firma pożyczkowa Lendon. Lendon, to jeden z liderów pożyczek, cieszący się ogromna popularnością wśród klientów i mającym bardzo dobre opinie.

Pożyczka pozabankowa w Lendon. pl

Pożyczkodawca Lendon. pl nie należy do najhojniejszych pożyczkodawców. Dla początkującego klienta, maksymalna suma pożyczki może wynieść 2500 zł, zaś okres spłaty to 45 dni. Jednakże w porównaniu do innych firm pożyczkowych, oferuje on pierwszą pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że nie zawiera ona w sobie prowizji, dla firmy, dzięki czemu spłacimy dokładnie taką samą sumę pieniędzy jaka pożyczyliśmy. Jest to duża zaleta, w szczególności jeśli uświadomimy sobie, że bardzo często takie koszty wnoszą nawet do kilku set złotych miesięcznie. Pożyczka od Lendon, jest uzyskiwana na podstawie pozytywnego rozpatrzenia złożonego wniosku. Można go złożyć online na oficjalnej stronie lendon. pl, a następnie zweryfikować swoje dane poprzez aplikację Instantor. W przeciwności do konkurencji, Lendon chcąc przyspieszyć proces weryfikacji, udostępnił swoim klientom nowoczesną metodę, która nie opiera się na wykonywaniu przelewu weryfikacyjnego. Całość sprowadza się tylko do zalogowaniu się poprzez szyfrowane połączenie na swoje konto bankowe. Aplikacja potwierdzi dane automatycznie, na podstawie tymczasowego dostępu do konta. Proces jest bezpieczny i nie trzeba się obawiać, że utracimy nasze dane. Nad wszystkim czuwa zewnętrzna firma, która pilnuje by nic nie zakłóciło przebiegu informacji. Pożyczkodawca lendon, może więc się poszczycić bardzo krótkim czasem weryfikacji danych osobowych i zatwierdzenia wniosku, jednakże ze względu na fakt, iż firma nie posiada zbyt wielu kont bankowych w różnych bankach, czas oczekiwania na otrzymanie przelewu może się wydłużyć.

Jak złożyć wniosek?

W celu złożenia wniosku, wystarcz wejść na oficjalna stronę pożyczkodawcy i złożyć wniosek online. Jest on ograniczony tak by było jak najmniej formalności. Podczas wnioskowania nie można dopuścić do żadnej pomyłki, gdyż w tym wypadku nie otrzymamy pożyczki. Warto także wspomnieć, że firma nie udziela pożyczek osobom, które mają już inne zadłużenia. Lendon, podczas weryfikacji wniosków, analizuje bazy dłużników, takie jak np. BIK lub KRD. Jeśli potencjalny klient znajduje się w takiej bazie, to nie zostanie udzielona mu kolejna pożyczka. Jednakże, istnieje inna możliwość. Pożyczkodawca umożliwia przeniesienia zadłużenia u innej firmy, na siebie. W taki wypadku dochodzi do spłaty zadłużenia u innego dłużnika, dzięki czemu zyskuje się więcej czasu na zwrócenie odpowiedniej ilości pieniędzy (tym razem już dla pożyczkodawcy Lendon). Nie uprawnia to jednak do dobrania, czy powiększenia swojego zadłużenia.

Podsumowanie

Firma pożyczkowa Lendon, jest godnym zaufania pożyczkodawcą, z usług którego warto skorzystać, gdy jest się początkującym pożyczkobiorcą. Należy jednak pamiętać by zawsze dokładnie zapoznać się z podpisywaną umową, w celu uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments