Kartatrzynastka Opinie

W ciągu całego życia pojawiają się sytuacje wymagające od nas znacznej ilości pieniędzy. Nie zawsze jednak dysponujemy odpowiednią ilością funduszy, by móc pozwolić sobie na realizację wszystkich celów i przyjemności. Próbując więc znaleźć odpowiedni sposób na zdobycie dodatkowych funduszy, warto zastanowić się na ofertami udzielanymi przez firmy poza bankowe. Należą do nich specjalne formy udzielania pożyczek, które często są określane mianem chwilówek.

Chcąc pozyskać takową pożyczkę, w pierwszej kolejności należy zgłosić się do odpowiedniego pożyczkodawcy. Paradoksalnie jest to bardzo trudne, gdyż na rynku występuje tysiące ofert firm pożyczkowym, a każda różni się od siebie, zarówno pod względem oferowanych usług jak i wymaganych warunków do ich spełnienia, w celu ich otrzymania. Spośród tak licznych ofert warto zainteresować się tym co oferuje firma Yolo. S. A.

Zalety i wady pożyczkodawcy

Pożyczkodawca Yolo jest ewenementem na rynku firm pożyczkowych. Oferuje on usługę jaką jest karta trzynastka. Całość opiera się na ofiarowaniu ( w ramach umowy) potencjalnemu klientowi kart, do złudzenia przypominającej zwykłą kartę bankową. Na owej karcie zostaje przyznany limit jakim jest suma równa 3000 zł. Możemy wykorzystać maksymalnie taką kwotę, co nie oznacza jednak, że nie możemy wykorzystać mniejszej sumy.

Otrzymaną kartę wykorzystujemy, w taki sam sposób jak korzystamy z kart bankowych. Oznacza to, że możemy nią płacić w sklepach stacjonarnych, podczas zakupów internetowych oraz wypłacać nią pieniądze z bankomatu. Umowę podpisujemy na 180 dni, co daje bardzo długi okres spłaty zadłużenia, a co więcej pozwala to na nie nadużycie naszego budżetu domowego podczas zwracania pożyczki.

Taka wygoda jaką niesie za sobą karta trzynastka, ma jednak swoją cenę. Otóż nie każdy będzie mógł ją otrzymać, gdyż należy spełnić kilka warunków. Do głównych należ posiadanie odpowiedniego wieku, tj. pomiędzy 20 a 70 lat, a także bycie obywatelem Rzeczypospolitej Polski. Co więcej należy być konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa i osobą, która nie była karana. Problem będą mieli także Ci, którzy pragną zdobyć pożyczkę jaką jest karta trzynastka, bez uprzedniego uregulowania innych zadłużeń. Innymi słowy, jeśli jesteś osobą, która posiada bogatą historię zadłużeń, nie ma możliwość by firma Yolo udzieliła Ci kolejnej pożyczki. Wynika to z tego, że pożyczkodawca dokładnie sprawdza wszystkie bazy dłużników, takie jak np. BIK – Biuro Informacji Kredytowej, oraz KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Koszta karty trzynastki

Usługa jaką jest Karta trzynastka (tak jak już wspomniano), jest dostępna w dwóch formach spłaty. Pierwszy z nich polega na spłaceniu danej kwoty, w z góry określonym terminie. Drugi zaś pozwala na ratalne spłaty, jednakże w okresie nie dłuższym niż 180 dni (jest to maksymalny czas trwania umowy).

Podpisując umowę będziemy musieli zdecydować, kiedy spłacimy pożyczkę, niemniej jednak suma spłaty będzie zależna od tego ile wydamy. Co więcej jeśli, spłacimy pożyczkę w przeciągu pierwszych 30 dni, nie poniesiemy, żadnych kosztów związanych z prowizjami, na których tak wiele firm pożyczkowych zarabia. Teoretycznie spłacamy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy.

Nie bez powodu tylko teoretycznie. O ile oferta jaką jest Karta Trzynastka, ma jasne warunki i nie zawiera ukrytych kosztów, to trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, że korzystanie z karty jest już kosztowne. Odnosi się to do tego, że każdorazowe pobranie pieniędzy z bankomatu, lub też sprawdzenie w bankomacie wyciągu konta, będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami. Jednakże jeśli unikniemy tych sytuacji i spłacimy zadłużenie w ciągu 30 dni to faktycznie nie zapłacimy żadnych dodatkowych pieniędzy.

Podsumowując, warto zainteresować się chwilówkami firmy Yolo. Oferta jest przejrzysta i nietypowa jak na rynek firm pożyczkowych, ale dlatego też właśnie tak kusząca i warta uwagi. Owy pożyczkodawca cieszy się dobrą opinią, wśród klientów, a co więcej posiada liczne certyfikaty i nagrody.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments