tel: 70 340 30 10 HapiPożyczki w 15 minut

Jeżeli standardowa Chwilówka nie spełnia twoich oczekiwań, jest zbyt niska czy udzielana na zbyt krótki okres możesz sięgnąć po pożyczki klasy premium. Taką ofertą Premium jest propozycja Provident. Firma ta stworzyła zupełnie nową markę HapiPożyczki, która oferuje pożyczki na raty w całości przez internet.

W HapiPożyczki w 15 minut pożyczysz nawet 15000 zł, których spłatę można rozłożyć nawet na 36-miesięcznych rat.

tel: 70 340 30 10

Ogólne warunki

Minimalna kwota pożyczki do 800 zł natomiast maksymalna wynosi 15000 zł. Czas spłaty jest dość elastyczny i raty możemy ustalić zakresie od trzech do 36 miesięcy. W HapiPożyczki w 15 minut pożyczysz pieniądze całkowicie internetowo bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto ciekawe i korzystne jest podejście do oceny Klienta na podstawie informacji dostępnych w rejestrach dłużników. Otóż firma nie neguje osób zadłużonych z negatywną historią kredytową. Osoby, które znalazły się w takiej sytuacji, mogą z powodzeniem uzyskać pożyczkę, gdyż firma bardziej niż historią kredytową interesuje się w aktualną możliwością spłaty zobowiązania przez Klienta. Dlatego też nawet w przypadku odmowy udzielenia pożyczki w określonej wysokości firma proponuje klientowi inną kwotę, którą uzna za odpowiednią dla niego w jego sytuacji, przy danych dochodach i na dany dzień.

Kto może otrzymać pożyczkę w HapiPożyczki?

Jak w każdej innej firmie finansowej tak I tutaj znajdziemy kardynalne zasady, które należy spełnić, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę. Odnośnie do tych zasad należy być pełnoletnim, posiadać stały dochód, być obywatelem Polski i posiadać dowód osobisty. Kolejne wymagania to te bardziej techniczne, czyli posiadanie adresu e-mail oraz własnego telefonu komórkowego, oraz konta w dowolnym Polskim banku.
Odnośnie do wymogu uzyskiwania stałego dochodu należy podkreślić, że firma nie udziela pożyczek osobom bezrobotnym.

Koszty HapiPożyczki

Trzeba pamiętać, że jest to pożyczka pozabankowa, także nie możemy tutaj mówić o niskich kosztach a co najwyżej o relatywnie niskich. Nie będziemy tutaj rozpisywać się o wysokościach rat przy poszczególnych kwotach pożyczki, gdyż na stronie internetowej HapiPożyczki jest dostępny dogodny kalkulator, w którym po podaniu wysokości pożyczki oraz oczekiwanego okresu spłaty podawana jest automatycznie wysokość raty dla tych parametrów. Trzeba jednak nadmienić, że w stosunku do konkurencji koszty pozyskania i obsługi zobowiązania moją się na średnim poziomie.

Jak złożyć wniosek?

Aplikacja o pożyczkę w HapiPożyczki nie jest skomplikowane i nie zajmie nam dłużej niż kilkanaście minut. Po wskazaniu za pomocą suwaków na kalkulatorze kwoty pożyczki oraz okresu spłaty przychodzimy do wypełnienia wniosku. Będziemy do tego potrzebowali dowodu osobistego, konta e-mail oraz rachunku bankowego. Żeby potwierdzić dane zawarte we wniosku, musimy wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości jednego złotego na konto firmy. Na podstawie tego przelewu i danych zawartych we wniosku firma prowadzi weryfikację klienta w trzech krokach, czyli potwierdza mail telefon oraz dane z rachunku bankowego na podstawie dokonanego przelewu. Po pozytywnej weryfikacji danych wnioskodawcy wydawana jest decyzja kredytowa. Po pozytywnej decyzji pieniążki są przelewane na rachunek bankowy wnioskodawcy, ten sam, z którego Klient dokonał przelewu weryfikacyjnego. W HapiPożyczki w 15 minut przejdziemy całą drogę niezbędną do uzyskania finansowania, od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy. Prawda, że szybko i wygodnie? Oczywiście, że tak.

Podsumowanie

Podsumowując, należy stwierdzić, że od momentu wprowadzenia na rynek, czyli od 2014 roku pożyczka HapiPożyczki cieszy się nieustającym powodzeniem wśród klientów. Pozycja ta i renoma z pewnością nie wynika z nakładów finansowych poniesionych na marketing i reklamę, gdyż spoty reklamowe firmy są bardzo rzadko emitowane. Sukces pożyczki HapiPożyczki wynika bezpośrednio z warunków oraz otwarcia się w stronę klienta. Możliwość pożyczenia wysokich sum na dogodny i długi czas wydaje się tym, co przesądziło o sukcesie tej oferty.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments