endermologia Maszewo

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na dobry styl życia. Jeszcze wiele kobiet mama się zdrowo odżywiać, i przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w bycie dać tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta oraz szkolenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące tematy mogą istnieć obecne zabiegi z działu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Gryfino

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wziąć.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy zatem tymże tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym idzie długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność powiązana spośród ostatnim stylem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a także po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień matki również do czynienia z cellulitem opornym na zlecenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten fakt albo nawet pozbyć się go w sumie. Co wysoce, w produkcie regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie wiele lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w własnym wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 braków (w współzależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że ważne efekty będą znane zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi tworzy się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem właściwym dla każdych kobiet, które potrzebowały w ciemny, miły oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest stale prowadzenie zdrowego sposobu życia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem wiązać z pozostałymi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej danej na temat zabiegu endermologii znajdziesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments