efino Opinie

Efino. pl to jeden z czołowych pożyczkodawców na rynku firm pożyczkowych. Jego konkurencyjną cechą, przytłaczającą inne firmy jest możliwość uzyskania pożyczki przez osoby w wieku emerytalnym. Innymi słowy nie posiada on górnej granicy wieku dla potencjalnych klientów.

Efino Opinie

Firma Efino cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy potrzebują, znacznej ilości gotówki na dłuższy okres czasu. Umożliwia ona ratalne spłaty zadłużenia, pomagająca w ten sposób odciążyć budżet gospodarstwa domowego. Oferowane prze owego pożyczkodawcę usługi nie należą do najtańszych, gdyż do każdej pożyczki doliczana jest prowizja, niemniej jednak ilość zalet jaką prezentuje owa firma jest tak duża, że nie stanowi to większego problemu.

Zalety pożyczkodawcy Efino. pl

Pragnąc uzyskać pożyczkę od pożyczkodawcy Efiono. pl należy spełnić kilka podstawowych warunków. Po pierwsze trzeba być osobą pełnoletnią, jednakże sam wiek 18 lat nie wystarczy, co więcej trzeba mieć ukończone minimum 21 lat by móc ubiegać się o pożyczkę. Wysokość chwilówki o jaką możemy się starać to od 1000 do 6000 zł. Dodatkowo, jak już wspomniano firma cechuje się dość rozległym okres spłaty. Zadłużenie można zwrócić w wygodnych ratach (minimalnie 3, a maksymalnie 18), istnieje także możliwość szybszej spłaty całego zadłużenia. Aby wnioskować o pożyczkę należy wypełnić wniosek online, który można znaleźć na oficjalnej stronie pożyczkodawcy Efino. pl. Całość wnioskowania została znacznie uproszczona, ułatwiając dzięki temu cały proces. Ponadto wniosek jest błyskawicznie weryfikowany dzięki nowoczesnemu systemowi identyfikacji. Aplikacja Instantor umożliwia, weryfikację klienta bez wysyłania przelewu weryfikacyjnego. Wszystko opiera się na zalogowaniu się na własny rachunek bankowy, poprzez bezpieczne – szyfrowane połączenie. Ten sposób umożliwia skrócenie czasu analizy złożonego wniosku i przyznanie pieniędzy nawet do 15 minut od rozpoczęcia złożenia wniosku.

Wady pożyczkodawcy Efino. pl

Każda firma pożyczkowa ma swoje wady i zalety. Do wad Efino należy fakt, że nie można uzyskać pożyczki bez posiadania źródła dochodu. Innymi słowy, podczas weryfikacji klienta, firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z pracodawca potencjalnego klienta w celu ustalenia, czy dana osoba faktycznie pracuje. Nie jest jednak wymaga umowa o pracę, ale istnieje możliwość zarabiania i z innych źródeł, np. z umów śmieciowych, zasiłków i świadczeń socjalnych itp. Takie osoby w bankach nie mają szans na otrzymanie kredytu – w Efino mogą one dostać gotówkę. Istnieje jeszcze jeden warunek. Owe osoby muszą odznaczać się pozytywną historią kredytową.

Oznacza to, że wnioskując o kredyt w firmie Efino, nie można posiadać innych zadłużeń i należy wykazywać się pozytywną historią spłacalności (jeżeli już wcześniej posiadało się pożyczki). Dla wielu osób, może być to znaczący problem, niemniej jednak na rynku jest tylko kilka firm umożliwiających oferowanie pożyczkę osób zarejestrowanych w bazach zadłużeń, ale pociąga to za sobą bardzo wysokie koszty dodatkowe.

Podsumowując

Pożyczkodawca Efino. pl jest bardzo rzetelnym i wiarygodnym źródłem pożyczek poza bankowych. Posiada szereg pozytywnych opinii i recenzji, podkreślających jego przychylność i pomoc dla klienta. Dodatkowo firma cieszy się bardzo dobrym uznaniem pomocy od strony konsultantów. Oznacza t, ze przez 7 dni w tygodniu możemy zadzwoni do Biura Obsługi Klienta i uzyskać dodatkowe informacje, zarówno dotyczące składania wniosku jak i całej oferty. Jest to o tyle pomocne, że podczas składania wniosku (który także można złożyć przez 7 dni w tygodniu), w przypadku pojawienia się problemów nie musimy czekać do dnia roboczego. Dlatego też każda osoba poszukująca pożyczki powinna zainteresować się ofertą pożyczkodawcy Efino. pl. Niemniej jednak ostateczna decyzja zależy od państwa. Należy jednakże pamiętać, że bez względu na wszystko, przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, powinno się z nie dokładnie zapoznać w celu uniknięcia niepotrzebnych przykrości.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments