Efino kontakt 70 3403015

Kontakt z bankami jest dla Ciebie udręką? Z jednej strony długie formalności i skomplikowany język umów, a z drugiej długie oczekiwanie na decyzję kredytową.
Jeśli unikasz kontaktu z bankami z powodu trudności z dogadaniem się i wzięciem pożyczki, koniecznie skontaktuj się z Efino, na www. efino. pl, a zaskoczy Cię jak szybko nawiążesz kontakt i załatwisz to, co chciałeś.

Efino kontakt

 

w sprawie wzięcia pożyczki

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę na raty nawet 6000, na okres 18 miesięcy, nie wahaj się i wejdź na stronę internetową Efino. Tu nie czekasz na przyznany Ci limit pożyczki Efino. Sam wybierasz kwotę (od 1000 do 6000 zł), na jaką chcesz złożyć Efino wniosek i czas w jakim chcesz spłacić pożyczkę (od 3 do 18 miesięcy). Efino współpraca jest bardzo szybka i decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz nawet w 15 minut. Gwarantuje to także otwartość na klienta, gdyż Efino praca trwa 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-18:00, kontakt z klientem zarówno pod Efino telefonem, jak i poprzez pocztę elektroniczną mail, natychmiast po otrzymaniu wniosku o pożyczkę.Warunki Efino dla nowych klientów

Kontakt z Efino jest możliwy, jeśli masz ukończone 21 lat, masz stałe zameldowanie w RP, dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail, dostęp do bankowości elektronicznej w twoim banku oraz stały dochód z legalnego źródła, ale niekoniecznie z umowy o pracę, może to być np. stały zasiłek lub umowa zlecenie. Jeśli dodatkowo nie jesteś dłużnikiem, nie widniejesz w KRD, BIG ani BIK, możesz złożyć Efino wniosek. Szybki kontakt ze strony Efno cię zaskoczy. Musisz jeszcze tylko wypełnić formularz wpisując twoje dane osobowe, dane dotyczące miejsca zamieszkania, serie i numer dowodu osobistego, informacje na temat twoich zobowiązań w innych instytucjach finansowych, wysokości miesięcznych rat, innych wydatków, sytuacji rodzinnej, zatrudnienia. Zobowiązany jesteś także podać numer telefonu do pracodawcy. Wtedy jeszcze potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem w Efino, a także ramowym planem pożyczki i już twój wniosek trafia do Efino. Musisz jeszcze uwierzytelnić swoje dane, poprzez usługę Instator. Zostajesz przekierowany na stronę banku, wpisujesz swój login i hasło, wtedy zostaje zweryfikowane czy twoje dane zostały podane zgodnie z prawdą. Błyskawicznie jesteś sprawdzony we wszystkich rejestrach długów, ewentualnie Efino kontaktuje się z twoim pracodawcą i po pozytywnej weryfikacji zostaje i udzielona pożyczka, która trafia na twoje konto tego samego dnia lub do końca następnego dnia roboczego.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta– pracownicy Efino zawsze do twojej dyspozycji

Masz problem ze spłatą i jesteś dłużnikiem Efino, twoja sprawa trafiła do działu windykacji? Koniecznie skontaktuj się z windykacją pod numerem telefonu. Pracownicy działu są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00-22. 00, jednak inaczej niż Biuro Obsługi klienta nie jest dostępny dla Ciebie w weekend. Jeśli więc jesteś dłużnikiem, zadzwoń, pracownicy to ludzie którzy rozumieją, że zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, jak nagła utrata pracy, przez które tracisz swoją płynność finansową, dlatego są pełni wsparcia i mogą rozłożyć twój dług na raty, jeśli nie uchylasz się o kontaktu z nimi. W innych sprawach możesz dzwonić do pracowników biura obsługi, którzy udzielą Ci wyczerpujących wyjaśnień, dotyczących zaciągniętej pożyczki, terminu spłaty raty, czy warunków uzyskania pożyczki. Opinie Efino klientów dowodzą, że biuro rzeczywiście jest zawsze do dyspozycji, nawet w weekend, nie tylko na papierze. Są niezwykle wyrozumiali, tłumaczą wszystko krok po kroku, używają zrozumiałego języka i są otwarci na potrzeby swoich klientów.

Zatem, jeśli kontakt z bankami jest dla Ciebie z różnych przyczyn niemożliwy, zadzwoń do Efino, a na pewno znajdziesz rozwiązanie swoich problemów finansowych. Po wypełnieniu wniosku pieniądze masz już w 15 minut. Nie musisz wychodzić z domu wszystko załatwisz online, wygodne nieprawdaż?

Jeśli pracujesz na umowę zlecenie, utrzymujesz się ze stałego zasiłku, niskiej emerytury czy renty, Efino Cię nie skreśla. Przekonaj się i aplikuj o pożyczkę już dziś.

0 0 votes
Obsługa klient
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Procedura
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Dostępna kwota
0 0 votes
przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments